O FIRMIE

Poznaj nas bliżej!
O nas

Nasza firma składa się wyłącznie z ludzi przepełnionych pasją – kochamy inspiracje i kochamy inspirować! Praca jest dla na przyjemnością, co widać nie tylko w naszych aranżacjach, kształtach sof i narożników, nietuzinkowych dodatkach, czy pięknym oświetleniu, ale przede wszystkim w bezpośrednim kontakcie z klientem.


Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – w naszej ofercie znajdziesz rozwiązania dla mieszkań zarówno w bloku, kamienicy, jak i domu wolnostojącego. Szeroka gama produktów oraz profesjonalne doradztwo sprawią, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient wyjdzie z salonu zadowolony!

POZWÓL SIĘ ZAINSPIROWAĆ!
Dlaczego MATIV?
Meble oraz dodatki najwyższej jakości

W kwestii jakości nie idziemy na kompromisy. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi oraz sprawdzonymi producentami. Możesz nam zaufać!

Design, który Cię zachwyci

Oferujemy zarówno meble nowoczesne, jak i klasyczne. Niezależnie od tego w jakim stylu urządzone są Twoje wnętrza - z pewnością znajdziesz u nas coś wyjątkowego!

Profesjonalna obsługa

Z naszą pomocą aranżacja wnętrz to prawdziwa przyjemność! Jesteśmy w nieustannej gotowości do pomocy naszych klientom oraz partnerom.